Меню

Новини
Шрифт Брайля
У липні 2010 року на ТзОВ «ВД «Укрпол» було введено вдію обладнання для нанесення шрифту Брайля на упакування.
Відкриття нового поліграфічного комплексу
24 червня 2010 року відбулось відкриття нового поліграфічного комплексу "Укрпол".
ПАК Експо 2010
«Видавничий Дім» Укрпол» прийняв участь у 11-й міжнародній виставці ПАК Експо - 2010, що відбулася у Києві 24 - 26 лютого у виставковому центрі «Київекспоплаза»
Генерального директора ДП «ВД»Укрпол» нагороджено орденом «За заслуги»
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 726/2008-08-26 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України»
Сертифікат відповідності
В серпні 2008 року «Видавничий Дім» Укрпол», отримав терміном на 5 років сертифікат відповідності на виготовлення коробок з картону для харчових продуктів, а також коробок з картону для лікарських засобів.
Відкриття нового поліграфічного комплексу24 червня 2010 року відбулось відкриття нового поліграфічного комплексу "Укрпол".

Відкриття  нового поліграфічного комплексу, що розташувався у промисловій зоні міста Стрия, зараз  оснащений новітнім устаткуванням, який разом із складським приміщенням та адміністративним корпусом займає  площу 10 тисяч кв. м. Новий комплекс «Укрпол» став місцем працевлаштування для двох сотень жителів Стрийщини.
 
Святкові урочистості з нагоди офіційного відкриття нового комбінату відбулися 24 червня. Привітати «укрполівців» приїхало близько трьох сотень гостей з різних куточків України та з-за кордону, зокрема, з Австрії, Німеччини, Польщі, Росії, Фінляндії, Швейцарії. Тому програма імпрези була побудована на фольклорних елементах, що, безумовно, цікавило закордонних гостей.
 
 З нагоди відкриття поліграфічного комбінату до Стрия прибув 1-й заступник керівника Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» Микола Маркевич. Незадовго до відкриття цього нового комплексу підприємство було відзначено у Міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих» і столичний гість вручив працівникам фірми нагороди. За професіоналізм, наполегливість і самовіддану працю орденом «Почесний хрест» та почесною грамотою «Керівник року 2010» було нагороджено генерального директора фірми «Укрпол» Сергія Ковальчука. Золоті медалі «Професійна слава України» Микола Маркевич вручив технічному директору Дочірнього підприємства «Видавничий Дім «Укрпол» Василю Чорнею, заступнику генерального директора з маркетингу Ігорю Возному та директору з виробництва Ігорю Пошиваку, а за досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 4-го місця серед 350 000 підприємств України, що підтверджено цифрами державної статистики та аудитом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих», почесну грамоту «Підприємство року 2010» — директору Дочірнього підприємства «Видавничий Дім «Укрпол» ТзОВ «Укрпол ЛТД» Олегу Мацишину.
 


Галерея