Меню

Новини
Шрифт Брайля
У липні 2010 року на ТзОВ «ВД «Укрпол» було введено вдію обладнання для нанесення шрифту Брайля на упакування.
Відкриття нового поліграфічного комплексу
24 червня 2010 року відбулось відкриття нового поліграфічного комплексу "Укрпол".
ПАК Експо 2010
«Видавничий Дім» Укрпол» прийняв участь у 11-й міжнародній виставці ПАК Експо - 2010, що відбулася у Києві 24 - 26 лютого у виставковому центрі «Київекспоплаза»
Генерального директора ДП «ВД»Укрпол» нагороджено орденом «За заслуги»
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 726/2008-08-26 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України»
Сертифікат відповідності
В серпні 2008 року «Видавничий Дім» Укрпол», отримав терміном на 5 років сертифікат відповідності на виготовлення коробок з картону для харчових продуктів, а також коробок з картону для лікарських засобів.
ПАК Експо 2010«Видавничий Дім» Укрпол» прийняв участь у 11-й міжнародній виставці ПАК Експо - 2010, що відбулася у Києві 24 - 26 лютого у виставковому центрі «Київекспоплаза»

    
Відвідувачі нашого стенду мали можливість оцінити якість представленої продукції «Видавничого Дому»Укрпол», отримати необхідну інформацію щодо можливої співпраці. На стенді нашої компанії були представлені різноманітні зразки упаковки з картону для кондитерської, фармацевтичної галузей, товарів побутової хімії та промислових товарів. Крім основної продукції нашого виробництва, на стенді була широко представлена книжково-журнальна та етикеткова продукція.
Під час роботи виставки відбулося нагородження переможців, та відзначення учасників конкурсу «Українська зірка упаковки – 2010». «Видавничий Дім» Укрпол» отримав спеціальний приз.     


Галерея