Меню

Новини
Шрифт Брайля
У липні 2010 року на ТзОВ «ВД «Укрпол» було введено вдію обладнання для нанесення шрифту Брайля на упакування.
Відкриття нового поліграфічного комплексу
24 червня 2010 року відбулось відкриття нового поліграфічного комплексу "Укрпол".
ПАК Експо 2010
«Видавничий Дім» Укрпол» прийняв участь у 11-й міжнародній виставці ПАК Експо - 2010, що відбулася у Києві 24 - 26 лютого у виставковому центрі «Київекспоплаза»
Генерального директора ДП «ВД»Укрпол» нагороджено орденом «За заслуги»
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 726/2008-08-26 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України»
Сертифікат відповідності
В серпні 2008 року «Видавничий Дім» Укрпол», отримав терміном на 5 років сертифікат відповідності на виготовлення коробок з картону для харчових продуктів, а також коробок з картону для лікарських засобів.
Система управління якістю
Політикою «Видавничого Дому» Укрпол» є утримання статусу лідера галузі поліграфічної продукції. Наша мета - продукція високої якості!
Ми є одним з передових підприємств на ринку поліграфічної продукції, у тому числі для харчової та фармацевтичної промисловості.
Гарантія високої якості і безпеки нашої продукції досягається шляхом функціонування системи управління якістю і безпекою харчових продуктів згідно ДСТУ 9001 – 2009 (ISO 9001:2008) та використання основних принципів НАССР (ХАССП) та GMP.
Продукція підприємства виробляється з високоякісної сировини з дотриманням всіх вимог законодавства, вимог нормативних документів і санітарних норм і правил, що дозволяє забезпечити досягнення позицій лідера на вітчизняному ринку.
Стратегічною метою підприємства у сфері якості і безпеки продукції є: задоволення потреб замовників і споживачів в якісній і безпечній для здоров’я продукції, удосконалення управління виробництвом, поліпшення якості всіх процесів і продукції, поліпшення взаємовідносин на виробництві, забезпечення виконання вимог замовників щодо безпечності нашої продукції.
 
Політика у сфері якості і безпеки продукції підприємства направлена на:
  • *         досягнення рівня національних та світових стандартів якості і безпеки продукції, шляхом ухвалення збалансованих рішень і оперативного їх впровадження, використання новітніх безпечних технологій та методів;
  • *         забезпечення максимального задоволення вимог замовників у сфері якості продукції;
  • *         мінімізацію ризику можливого негативного впливу продукції на здоров’я споживачів;
  • *         особиста участь вищого керівництва і керівників всіх рівнів в розвитку і удосконаленні результативності системи управління якістю та елементів системи НАССР.
  • *         залучення персоналу підприємства для досягнення стратегічних і повсякденних завдань і цілей, шляхом використання мотивацій, організації навчання і підвищення кваліфікації працівників;
  • *         проведення систематичного моніторингу якості і безпеки продукції.
 
В 2007 році впроваджена автоматизована система управління технологічними процесами виробництва – A-System.
Вона оптимізує роботу, налагоджує взаємодію всіх підрозділів виробництва, що позитивно впливає на терміни і якість виконання замовлень. Ефективно працює відділ технічного контролю здійснюючи контроль на всіх етапах виробничого процесу. Це дозволяє запобігти випуску бракованої продукції.
 


Галерея