Меню

Новини

Шрифт Брайля
У липні 2010 року на ТзОВ «ВД «Укрпол» було введено вдію обладнання для нанесення шрифту Брайля на упакування.
Відкриття нового поліграфічного комплексу
24 червня 2010 року відбулось відкриття нового поліграфічного комплексу "Укрпол".
ПАК Експо 2010
«Видавничий Дім» Укрпол» прийняв участь у 11-й міжнародній виставці ПАК Експо - 2010, що відбулася у Києві 24 - 26 лютого у виставковому центрі «Київекспоплаза»
Генерального директора ДП «ВД»Укрпол» нагороджено орденом «За заслуги»
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 726/2008-08-26 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України»
Сертифікат відповідності
В серпні 2008 року «Видавничий Дім» Укрпол», отримав терміном на 5 років сертифікат відповідності на виготовлення коробок з картону для харчових продуктів, а також коробок з картону для лікарських засобів.
Книжково-журнальна продукція


Поліграфічна фірма «Укрпол» забезпечена всім необхідним обладнанням для виробництва повноколірних журналів та книг найвищої якості. Найбільш популярні формати А-4, А-5, але залежно від побажань замовника, можуть розглядатися інші варіанти.
    


Можливе виготовлення книг з різною кількістю сторінок – від невеликої книжки-брошури до об’ємного видання.
    Технологія нашого виробництва дозволяє скріплювати книжково-журнальну продукцію за допомогою скоби або на термобіндері. При бажанні замовника, можемо виготовляти книги з твердою палітурою, скріплені ниткою.
    Книжково-журнальну, рекламну продукцію друкуємо з різним ступенем складності, а саме: використовуючи тиснення фольгою, фігурну висічку, конгрев, блінтування, УФ-лакування, матове та глянцеве ламінування, тощо.
 


Галерея